Digitalizace technických parametrů pro ŠKODA AUTO

Digitalizace technických parametrů: projekt, který prochází
celým vývojovým cyklem nového vozu včetně marketingu a prodeje.

PROJECT INTRO

Aplikace nahrazuje manuální pořizování dat v excelu v oddělení technického vývoje. To dříve získávalo data v nestrukturované podobě z několika dalších oddělení, které nyní mají do aplikace přístup a mohou zde přímo zadávat údaje o modelech vozů a schvalovat parametry vývoje. Zároveň aplikace umožňuje modely porovnávat a exportovat do pdf a xls formátu.

CÍLE PROJEKTU

Aplikace umožní digitalizovat síť importérů a dealerů, kteří budou schopni data načítat přes API, čím odpadne nutnost přepisovat manuálně jednotlivé údaje, a ušetří tak čas. Aplikace je postavení na Microsoft Azure. Součástí projektu je pochopení celé oblasti technických parametrů vozů a schopnost pracovat s nimi napříč odděleními a importéry. Výsledné řešení musí být kompatibilní s jejich vlastními procesy a systémy.

DIGITALIZACE PROCESŮ

Systém poskytuje všechny technické parametry na jednom místě.

ÚSPORA ČASU

V aplikaci může pracovat více lidí najednou, což šetří čas.

ROZSAH PRÁCE

  • Analýza procesů
  • Návrh řešení včetně nových procesních kroků
  • Návrh UX/UI
  • Digitalizace procesů
  • Tvorba reportů k porovnání technických parametrů
  • Automatické emailové notifikace

UKÁZKA DESIGNU

.

CO ŘÍKÁ ZÁKAZNÍK

“Chtěl bych vyjádřit velkou spokojenost s kvalitou a profesionalitou dodaných služeb od firmy Komix, zejména v oblasti architektury, business analýzy, vývoje a projektového vedení. Spolupráce s Komixem je moje nejlepší zkušenost s dodavatelem za mé 6 leté působení ve Škoda Auto.”

– Bc. Marek Pelc, GMP/1-Market a Business Intelligence, ŠKODA AUTO